سه شنبه 20 آذر 1397
ثبت نام از فرزندان لازم التعلیم اتباع خارجی (کدخبر: 542)
ثبت نام از فرزندان لازم التعلیم اتباع خارجی
 ثبت نام از فرزندان لازم التعلیم افغانستانی ساکن درکشور از هفته آینده شروع می شود  بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر به اطلاع می رساند که ثبت نام از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از تاریخ 96/04/18شروع می شود .لذا سرپرست خانوار می تواند برای دریافت برگه حمایت تحصیلی به همراه فرزند لازم التعلیم به یکی از دفاتر کفالت و اقامت اتباع خارجی  مراجعه و نسبت به فرزندان لازم التعلیم خود اقدام نمایند.
مشمولین طرح:
مشمولین طرح ثبت نام برای اخذ برگه حمایت تحصیلی به سه گروه  ذیل تقسیم بندی می گردند.
1- گروه اول:
 دانش آموزانی که در سنوات گذشته برگه حمایت تحصیلی دریافت نموده اند،لازم است از تاریخ 96/04/18 تا تاریخ  96/05/15به دفتر کفالت و اقامت اتباع خارجی که در سال گذشته مراجعه نموده اند مراجعه و نسبت به تجدید برگه حمایت تحصیلی خود اقدام نمایند.
2- گروه دوم:
کسانی که در طرح ساماندهی و سرشماری غیر مجازین شرکت نموده و رسید مربوطه را در دست دارند می توانند از تاریخ 96/04/18تا تاریخ 96/05/15 به دفتر کفالت و اقامت اتباع خارجی که پرونده دارند مراجعه و معرفی نامه سنجش سلامت اخذ و پس از انجام آزمایشات مربوطه سلامت و با ارائه برگه آزمایش نسبت به دریافت برگه حمایت تحصیلی اقدام نمایند.
3- گروه سوم:
کسانی که هیچ گونه مدرک اقامتی در اختیار ندارند . این گروه می توانند از تاریخ 96/04/20 تا تاریخ 96/04/31جهت ثبت نام فرزندان لازم التعلیم خود به دفاتر کفالت و اقامت اتباع خارجی مراجعه و نسبت به تعیین نوبت و اخذ معرفی نامه سنجش سلامت و متعاقب آن و پس از انجام آزمایشات مربوطه برگه حمایت تحصیلی دریافت نمایند.


روابط عموی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر
   1396/4/14 08:55        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )