جمعه 30 شهریور 1397
جشن میلاد پیامبر اکرم «ص» و هفته وحدت (کدخبر: 522)
جشن میلاد پیامبر اکرم «ص» و هفته وحدت در روز چهارشنبه مورخ بیست و چهارم آذرماه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم «ص» و هفته ی وحدت جشنی با حضور مسلمانان اهل تسنن و تشیع اتباع خارجی و معاونت محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر و مدیران کل برگزار گردید .
در ابتدا جناب آقای بشیری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی عرض خیر مقدم به معاونت محترم  سیاسی امنیتی استانداری و مدیران کل و مشاور روحانیت استاندار محترم و اتباع مسلمان اهل تسنن و تشیع و تمام مدعوین داشتند .
در ادامه ضمن تشکر از تلاش های وافر همکاران در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی و نیز گزارش مختصری از حوزه اداره اتباع ارائه فرمودند .
که گزارشی از سالن اجتماعات اداره کل اتباع ، تعمیرات کلی در حوزه اردوگاه مراقبتی برج مقام ، تعمیراتی در حوزه اداره کل اتباع از جمله نمازخانه و واحدهای اداری ، کلنگ زنی احداث هفت واحد مسکونی در مهمانشهر مسکونی دالکی که تا یکماه آینده به بهره برداری می رسند ، احداث پارک کودک در مهمانشهر مسکونی دالکی  . در حوزه  کارهای اجرایی عملکرد این اداره به گونه ای بوده که مورد تشویق مدیران استانی و کشوری قرار گرفته است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی، عبدالرضا بشیری در همایش وحدت و همبستگی اسلامی با گرامیداشت هفته وحدت افزود: مسلمانان با پرهیز از تفرقه و پیروی از پیامبر اسلام و قرآن بعنوان محور وحدت بین آنان باید اتحاد خود را روز به روز محکم تر کنند.
در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دشمن با برجسته کردن اتفاقهای کوچک وفرعی به دنبال اختلاف افکنی میان مسلمانان است ولی شیعه و سنی با اتحاد و همدلی در ایران اسلامی دشمن را شناخته و فتنه های آنان را نقش برآب می کنند.
وی تصریح کرد: با روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی ایران و با هدایتهای رهبر معظم انقلاب بعنوان منادی وحدت در بین مسلمانان از ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی پیشگیری شده است.
گراوند بیان کرد: با وجود تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان، اما ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب همیشه با تمام توان به دنبال ایجاد وحدت در بین مسلمانان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: از زمان ایجاد مشکل و ناامنی در کشور افغانستان، ایران اسلامی آغوش خود را برای حمایت از برادران افغان باز کرده است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر افزود: ایران اسلامی به دنبال این است که منادی وحدت، برادری و انسجام بین امت مسلمان جهان باشد که در این راستا گام های بزرگی برداشته است.

وی یادآور شد: حفظ وحدت و تاکید بر مشترکات بین شیعه و سنی از مهمترین نیازهای مسلمانان است و تلاش برای تقویت وحدت و همبستگی امروز از هر زمان دیگری بیشتر است.
   1395/9/25 09:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )